Дитячий заклад оздоровчого т­­­­­­ипу "патрія"

­­

­

­

Назад к списку

Журналіст як актор: майстер-клас  

Незвичний майстер-клас дала 8 серпня керівник групи Яніна Дияк на тему «Журналіст як актор: мова і образ» у дитячому оздоровчому центрі “Патрія”. 

Впродовж заходу кожен охочий міг приміряти образ справжнього журналіста під час прямого включення та спробувати правильно зреагувати на подразники. 

Зі слів Яніни, журналіст має бути зосередженим у будь-якій ситуації, не повинен давати волю своїм емоціям. Виявляється, професія журналіста має схожості з професією актора. Основний їхній інструмент – це голос, а зброя – концентрація.

Ми побували на місцях журналістів, які ведуть прямий репортаж з місця подій. Зрозуміли, що треба бути дійсно стійкими людьми, щоб витримувати «напади» цікавих перехожих, агресивних, впертих людей, якім дуже цікаво потрапити у кадр, особливо під час прямих включень у ефір, — поділилася враженнями одна з учасниць. 

Цікавим досвідом стала всім відома вправа – «падіння на довіру». Один з партнерів мав падати спиною назад, інший його ловити. Кожен побував як у ролі того, хто падає, так і у ролі того, хто ловить. 

Журналіст, як і актор, чітко знає свою роль, не має перетнути межі і не повинен дати волю емоціям, що б з ним не ставалося, — підсумувала лектор. 

                                                                                                                                          Тарасенко Олександра