Дитячий заклад оздоровчого т­­­­­­ипу "патрія"

­­

­

­

Назад к списку

Таємниці українського телебачення: майстер-клас 

       7 серпня 2016 року в санаторії "Патрія" Олександр Саюн провів майстер-клас на тему "Наповненість українського телеефіру. Як знімають шоу?"        

Під час майстер-класу Олександр окреслив ключові моменти виробничого процесу відомих шоу на українському телебаченні та приділив увагу етикету телеведучого.      

 - Нині 80 % каналів куплені олігархами, що впливає на тип і якість медійного контенту. Більшість передач транслюють російською мовою попри Закон України "Про телебачення і радіомовлення". Це не єдиний закон, який грубо порушується. Згідно вимог тривалість реклами має бути не більше 7хв. Однак у гонитві за прибутком власники телеканалів не обмежують тривалість рекламного блоку, - повідомив лектор.        

Олександр Саюн наголосив на важливості зовнішнього вигляду ведучого новин. Вбрання та макіяж не мають зміщувати увагу глядача з озучуваної інформації.      

 - Виявляється, зйомки шоу відбуваються не зовсім так, як здається на перший погляд. У шоу "Мастер Шеф", "Від пацанки до панянки неабияку роль відіграють психологи. Навіть не уявляла якою ціною телевізійники зацікавлюють глядачів, - поділилася враженнями Софія Ціцірська, учасниця заходу.        

 Загалом у майстер-класі взяло участь понад 40 дітей, для яких був цікавим і пізнавальним досвід їх ровесниками.         

Довідка: Олександр Саюн - журналіст Державного комітету телебачення і радіомовлення, актор, лідер учнівського самоврядування Шевченківського району м. Києва.