Дитячий заклад оздоровчого т­­­­­­ипу "патрія"

­­

­

­

Назад к списку

         Абітурієнти Медіа Школи на відпочинку В ТАБОРІ "Патрія"

У серпні вихованці Міжнародної Медіа Школи, під керівництвом Надії Іллюк (керівника ГО "Юн-Прес") вирушили до Сергієвки, в пансіонат з назвою "Патрія" (у перекладі з молдавської - "Батьківщина"). Він, як й два десятки інших, були побудовані у радянські часи за рахунок коштів Молдавської соціалістичної республіки для відпочинку їхніх працівників на узбережжі Чорного моря.

Вже приблизно 13 років цей санаторій у літку виконує функцію дитячого табору. Кожного року велика кількість дітей приїздить сюди на зміни. Одна зміна триває 2-3 тижні.

 Журналісти ММШ, разом з представниками "Юн-Пресу" та інших організацій не лише відпочивають у "Патрії". Також вони мають свої робочі завдання - учнів поділили на 2 холдінги (один має за мету знімати фільм, інший - блогери, які пишуть про табірні події).

 Окрім цього проводяться майстер-класи, лекції, різні конкурси тощо. Все це розвиває майбутніх журналістів, дає розуміння про те, що таке журналістика.

 У таборі відбуваються безліч подій - різні конкурси, фести. Наприклад, нещодавній танцювальний конкурс.

 15 загін - загін журналістів, намагається не відставати від табірного життя. Вони також беруть участь у всіх заходах та перемагають.

 Відпочинок-робота для учнів Медіа Школи та Юн-Пресу є дуже корисною та важливою. Вона стане гарним етапом перед початком навчального року та надихне на работу впродовж всього року.

                                                                                                                                                                                                              Дмитро Руденко

Медіа холдиг блогерів "Патрія Інфо"

Медіа холдинг "Patria Pictures"