Дитячий заклад оздоровчого т­­­­­­ипу "патрія"

­­

­

­

Назад к списку

Кастинг на найкращого…  

Кожного дня ви бачите професійних режисера, актора, диктора або гримера? Ні? Тоді нумо в пансіонат «Патрія», у нас всі є! Нещодавно проходив відбірковий тур серед професіоналів цих професій. Кандидатами стали діти з 13, 14, 15 загонів. 

 Спочатку відбирали найкращого актора. учасники зачитували вірші, змінюючи інтонацію, танцювали, намагалися давати оригінальні відповіді на цілком недоречні запитання, такі як: «Ви президент. Вам телефонують о шостій ранку і питають, як заварити «Мівіну». Що ви відповісте?». Переміг Олександр Саюн з п’ятнадцятого загону. 

Наступним конкурсом був відбір на посаду диктора. Люди читали вірші з інтонацією, залежно від від їхнього настрою: сумного, веселого, байдужого, злого. Вони навіть імітували звуки тварин. Найкращим диктором став Олександр з тринадцятого загону. 

Найцікавішим, на мою думку, став відбір гримерів. Кожний учасник взяв собі в напарники «манекена», - людину, яку треба гримерувати. Перемогу отримали гример Олександра Тарасенко та модель Давид Журавлев. 

Конкурс на роль режисера був таким: кожному охочому роздали сценарій казки. Він повинен був вибрати людей зі своєї команди і з акторами інсценізувати казку.  

                                                                                                                                                                                                                                                                                        Все побачила та розповіла вам Олександра Тарасенко